25-6-2022 - 25-6-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy do wejścia w kolorowy świat doznań sensorycznych! Podczas warsztatów będziemy ćwiczyć pamięć dotyku, rozwijać zdolności poznawcze i przede wszystkim świetnie się przy tym bawić. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów stworzą własne gry pamięciowe w niecodziennej odsłonie. Inspiracją będą adaptacje dotykowe do prac z wystawy „Kolekcja Dostępna Vol. 3”.


⌚ Kiedy: 25.06.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (22.06) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online: link do formularza zgłoszeniowego.


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Monika Piróg, uczestniczka kursu edukatorskiego Galerii Labirynt.

Bilet

4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Monika Piróg, uczestniczka kursu edukatorskiego Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup