06-2-2021 - 06-2-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne Sobota w Labiryncie!

6.02.2021, godz. 13:00

Podczas warsztatów dowiemy się czy kolorem artyści mogą zwrócić naszą uwagę na mały szczegół oraz gdzie możemy dostrzec kolory neonowe czy neony w formie napisów czy kształtów. Punktem wyjścia do naszych twórczych wyzwań będą neonowe prace polskiego artysty, Maurycego Gomulickiego. W części plastycznej uczestnicy i uczestniczki warsztatów stworzą własne obrazy, które będzie widać po zgaszeniu światła z użyciem specjalnej lampy!

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy drogą mailową na adres edu@labirynt.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) lub przez formularz zgłoszeniowy 

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
💰 Udział jest bezpłatny.
🖼 Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup