13-2-2021 - 13-2-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

13.02.2021., godz. 13:00

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat na warsztaty rodzinne do wystawy NIGDY NIE BĘDZIESZ SZŁA SAMA

Czego potrzebują dzieci? Jak mogą wyrazić swoje zdanie? Podczas rodzinnych warsztatów wsłuchamy się w głos uczestników i uczestniczek, pytając o ich potrzeby oraz o rzeczy, które chcieli i chciałyby zmienić w swoim otoczeniu. Na zajęciach zastanowimy się, w jaki sposób dzieci mogą zmieniać otaczającą je rzeczywistość. Na podstawie zebranych opinii przygotujemy własne transparenty i zamanifestujemy swoje zdanie!

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (10.02.) drogą mailową na adres edu@labirynt.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) lub przez formularz zgłoszeniowy (https://forms.gle/kkZde5dkPmrbEvgs9).

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🧏 Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM – napisz do nas maila na adres edu@labirynt.com jeśli potrzebujesz tłumacza, najpóźniej 3 dni przed warsztatami.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
💰 Udział w warsztatach jest bezpłatny.
🖼 Prowadzenie: Krystian Kaminski, edukator Galerii Labirynt
🧏 Tłumaczenie PJM: Ewelina Lachowska

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup