06-3-2021 - 06-3-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

 

Dziękujemy za zgłoszenia. Zapisy zostały zamknięte z powodu wyczerpania limitu miejsc.

 

Sobota w Labiryncie [PJM] | warsztaty rodzinne
Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt inspirowane kolorem różowym!

Kiedy: 06.03.2021 r., g. 13:00
Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM – zaznacz odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeniowym. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
Wstęp: cena biletu: 4 zł/dziecko

Ile odcieni może mieć kolor? Jaka jest różnica między łososiowym a amarantowym? Co to karmin alizarynowy? Podczas warsztatów przyjrzymy się kolorowi różowemu – jego różnym wariantom, znaczeniu, symbolice. Obejrzymy też prace artystów i artystek, których inspiruje ta barwa. Na zajęciach przekonamy się, jak ciekawe prace można stworzyć wykorzystując różne warianty tylko jednego koloru.

___________________

✅ Dostępność:

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

🧏  Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM – zaznacz odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeniowym.

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

________________

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (03.03.) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

🖼 Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt

🧏 Tłumaczenie PJM: Ewelina Lachowska

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup