11-9-2021 - 11-9-2021

Galeria Labirynt | Plaza

O wydarzeniu

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat

11.09.2021, g. 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat z opiekunami na warsztaty do wystawy „Ą fas” prezentującej portrety z kolekcji Galerii Labirynt! Zajęcia odbędą się w Galerii Labirynt | Plaza (ul. Lipowa 13 – wejście od ul. Ofiar Katynia).

 

️ Uwaga! Na zajęciach będziemy korzystali z aplikacji na smartfony – prosimy o przyniesienie własnych urządzeń z dostępem do internetu!

 

Czym różni się fotografia analogowa od cyfrowej? Czy selfie to rodzaj współczesnego portretu? Jak zbudować kompozycję zdjęciową? Podczas warsztatów przyjrzymy się zdjęciom prezentowanym na wystawie „Ą fas”. Zastanowimy się nad techniką ich wykonania oraz kompozycją. Na zajęciach będziemy eksperymentowali z różnymi rodzajami fotografii wykorzystując do tego aplikacje na smartfony oraz aparaty do analogowej fotografii natychmiastowej.

___________________

 

✅ Dostępność:

 

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych.

 

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

___________________

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (08.09) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

 

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt | Plaza (ul. Lipowa 13 – wejście od ul. Ofiar Katynia). Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

🖼 Prowadzenie: Krystian Kaminski, edukator Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup