06-11-2021 - 06-11-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat wraz z opiekunami na warsztaty do wystawy Głuchego artysty, Daniela Kotowskiego: „Pomnik ofiar biowładzy”.

Dlaczego stawiamy pomniki? Czym jest dyskryminacja? Jak wygląda życie osoby g/Głuchej? Na warsztatach obejrzymy zapis performansu Daniela Kotowskiego i porozmawiamy o nietypowym pomniku autorstwa artysty. Zastanowimy się również nad tym, jak to jest być g/Głuchym i poznamy podstawowe zwroty w polskim języku migowym. Podczas spotkania wykonamy figurki superbohaterów i superbohaterek, którzy mogliby nam pomóc zaprowadzić pokój i równość na świecie.


⌚KIEDY: 6.11.2021 (sobota), godz. 13.00
🌏 GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ DOSTĘPNOŚĆ: 👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 BILET: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
📩 ZAPISY na warsztaty przyjmujemy do środy (3.11) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.


🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.
🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Krystian Kaminski, edukator Galerii Labirynt

Cennik

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup