20-11-2021 - 20-11-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat z opiekunami na warsztaty do wystawy „Kolekcja Dostępna” odnoszącej się do tematu dostępności sztuki dla osób z niepełnosprawnościami. Twórcze zajęcia plastyczne są poświęcone wybranym zagadnieniom związanym ze sztuką współczesną. Specjalnie dobrane zadania pobudzają dziecięcą wyobraźnię.


⌚KIEDY: 20.11.2021 (sobota), godz. 13.00
🌏 GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ DOSTĘPNOŚĆ: 👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 BILET: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
📩 ZAPISY na warsztaty przyjmujemy do środy (17.11) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.
🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt 

Cennik

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup