13-8-2022 - 13-8-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czym są drogowskazy? Jakie mają kształty? Co i dlaczego jest na nich napisane? Podczas warsztatów przyjrzymy się pracom prezentowanym przed budynkiem Galerii Labirynt – obiektowi Yuriya Bileya pt. „Wartość tych słów zależy również od Ciebie” i light boxowi Elżbiety Jabłońskiej pt. „Tam już nic nie ma”. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jaką funkcję pełnią przeróżne napisy w przestrzeni miejskiej oraz zbadamy ich cechy. Na zajęciach wykonamy własne drogowskazy i tablice z ważnymi dla nas hasłami.


Kiedy: 13.08.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (10.08) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w mieście 2022.

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Krystian Kamiński

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup