29-10-2022 - 29-10-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Co można zrobić z plastikowej butelki? Czy śmieci mogą być sztuką? Jak tworzyć i przetwarzać? Podczas warsztatów przyjrzymy się projektowi artystycznemu Jennifer Nelson, która zbierała odpady wyprodukowane przez swoją rodzinę przez rok, a teraz przetwarza je w przedmioty użytkowe. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jak wykorzystywać odpady domowe, dając im nowe życie. Na zajęciach wykonamy własne przedmioty użytkowe i artystyczne ze śmieci.


⌚ Kiedy: 29.10.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (26.10) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt
🇺🇦 Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha

Cennik

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Krystian Kamiński

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup