23-7-2022 - 23-7-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czym jest cień? Kto lub co decyduje o jego kształcie? Czy cień może mieć kolor? Podczas warsztatów przyjrzymy się pracy Zygmunta Rytki „Obiekty chwilowe” prezentowanej na wystawie „Kolekcja Dostępna Vol. 3”. Wspólnie zastanowimy się nad tym, w jaki sposób powstaje cień i jaką pełni rolę w otaczającej nas przestrzeni. Na zajęciach wykonamy kolorowe prace inspirowane cieniem i światłem.


Kiedy: 23.07.2022 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (20.07) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online: link do formularza zgłoszeniowego.


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt.

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Krystian Kamiński

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup