22-5-2021 - 22-5-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat

22.05.2021 r., g. 13:00

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt inspirowane zwierzęcymi wzorami! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

 

Po co zebrom paski? Ile cętek na futrze ma gepard? Czym jest mimikra? Podczas warsztatów przyjrzymy się zwierzęcym wzorom – jego ich różnorodności, kolorystyce i funkcji. Obejrzymy też prace twórców i twórczyń, których inspirują naturalne wzory. Na zajęciach stworzymy własne prace wzorowane na naturalnych wzorach zwierzęcych wykorzystując do tego różne techniki drukarskie.

___________________

 

✅ Dostępność:

 

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

 

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

___________________

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (19.05) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy (https://forms.gle/ixNzNT5G7vqK9jHd9).

 

🎨 Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup