07-8-2021 - 07-8-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne

07.08.2021 r., g. 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne inspirowane pracą „Taniec motocykli”! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

 

Jak dyrygować motocyklami? Czy motocykle mogą zatańczyć lubelskie tańce ludowe? Czym jest sztuka ludowa? Podczas warsztatów obejrzymy zapis performansu Barbary Gryki „Taniec motocykli” i porozmawiamy o połączeniu sztuki współczesnej i ludowej. Na zajęciach wykonamy również pająki ludowe – ozdoby wnętrz mieszkalnych wieszane niegdyś na środku izby.

 

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w Mieście 2021.

___________________

✅ Dostępność:

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

___________________

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (04.08.) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

🖼 Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt

 

grafika: Emilia Lipa

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup