-

Wszędzie

O wydarzeniu

28.11.2020 r., g. 13:00

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty rodzinne z w Galerii Labirynt!

 

Czy da się stworzyć potwora słuchając tylko dźwięków, które wydaje? Jak będzie wyglądał? Czy będzie miał super moce? Tym razem na warsztatach zajmiemy się pracami inspirowanymi dźwiękiem lub wykorzystującymi go w przeróżnej formie. Na zajęciach zastanowimy się, co może wydawać dźwięk i jak można go zmieniać. Posłuchamy też różnych odgłosów, które zainspirują nas do wykonania własnych nieziemskich potworów.

 

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (25.11.) drogą mailową na adres edu@labirynt.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) lub przez formularz zgłoszeniowy.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Krystian Kaminski, edukator Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup