12-8-2023 - 12-8-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czy rzeźby muszą być tylko z drewna lub kamienia? A co jeśli weźmiemy stal? Materiał bardziej kojarzony z konstrukcją dźwigu i zimny w dotyku, który może nas zaskoczyć. Ocieplimy jego wizerunek, oglądając prace Moniki Sosnowskiej i tworząc własne dzieła, używając do tego drutu i odrobiny wyobraźni.


⌚ Kiedy: 12.08.2023 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (9.08) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Paulina Gołębiewska, absolwentka kursu edukatorskiego Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w mieście 2023.

Cennik

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Gołębiewska

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup