17-1-2023 - 07-4-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Warsztaty oparte o wystawę „Piosenka o mojej rodzinie” pokazującej codzienne życie osoby autystycznej i jej rodziny. Podczas zwiedzania wystawy wspólnie zajrzymy do prywatnego archiwum zdjęć i filmów oraz porozmawiamy o tym, jakie wyzwania może stawiać przed nami codzienność. Zastanowimy się nad tym, czy przedmioty używane przez nas każdego dnia mogą coś o nas powiedzieć. Zobaczymy, dlaczego czasem warto stanąć na głowie, oraz dowiemy się, jakie przedmioty skrywa welurowa kanapa. W części twórczej uczestnicy i uczestniczki warsztatów wykonają własne prace plastyczne inspirowane obejrzaną wystawą.


⌚ Kiedy: 17.01-7.04.2023 (wt.-pt.), godz. 9:30-15:30
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty mogą być tłumaczone na język ukraiński lub na polski język migowy. Potrzebujemy wiedzieć o takim zapotrzebowaniu z tygodniowym wyprzedzeniem.
💰 Bilet: 8 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom grup zorganizowanym, osobom uchodźczym oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy od 5.01.2023. Zapisy telefoniczne pod numerem: 81 466 59 20, wewn. 23. Termin jest ustalany indywidualnie dla każdej grupy.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Maksymalna liczba osób uczestniczących w warsztacie to 25 osób.
🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.


Warsztaty odbywają się w ramach akcji Zima w mieście 2023.

Cennik

bilet: 8 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom grup zorganizowanym, osobom uchodźczym oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne

Język

polski

Prowadzenie

edukatorzy i edukatorki Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup