17-7-2021 - 17-7-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Tańczmy w kontakcie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-6 lat

17.07.2021 r., g. 13:00

❗️Zapisy na warsztaty zamknięte. Dziękujemy za zgłoszenia❗️

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami do udziału w nowym cyklu warsztatów “Tańczmy w kontakcie”, które będą oparte na działaniach ruchowych i tańcu! Zajęcia są skierowane do wszystkich rodzin lubiących zabawę, taniec, przyrodę i śmiech.

 

Podczas każdego ze spotkań można spodziewać się wielu ruchowych zabaw oraz kreatywnych ćwiczeń. Warsztaty będą inspirowane elementami improwizacji kontaktowej. Dzieciaki i opiekunowie będą działać wspólnie tańcząc, improwizując i tworząc dźwięki. Poszukają sposobów w jakich mogą razem tańczyć, używając do tego dotyku i ciężaru swoich ciał.

 

Prosimy zarówno dzieci, jak i opiekunów, o ubranie się na warsztaty w wygodne, nie krępujące ruchów ubrania.

 

Warsztaty odbywają się w ramach akcji Lato w Mieście 2021.

 

___________________

 

Dostępność:

 

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

 

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

 

___________________

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (14.07) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

 

🎨 Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Filip Kijowski, rezydent Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup