25-9-2021 - 25-9-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Tańczmy w kontakcie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat

25.09.2021, 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku 3–6 lat z opiekunami do udziału w nowym cyklu warsztatów “Tańczmy w kontakcie”, które będą oparte na działaniach ruchowych i tańcu! Zajęcia są skierowane do wszystkich rodzin lubiących zabawę, taniec, przyrodę i śmiech.

 

Podczas każdego ze spotkań można spodziewać się wielu ruchowych zabaw oraz kreatywnych ćwiczeń. Warsztaty będą inspirowane elementami improwizacji kontaktowej. Dzieciaki i opiekunowie będą działać wspólnie tańcząc, improwizując i tworząc dźwięki. Poszukają sposobów w jakich mogą razem tańczyć, używając do tego dotyku i ciężaru swoich ciał.

 

Prosimy zarówno dzieci, jak i opiekunów, o ubranie się na warsztaty w wygodne, nie krępujące ruchów ubrania.

 

___________________

 

✅ Dostępność:

 

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

 

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

 

___________________

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (22.09) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

 

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Filip Kijowski, rezydent Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup