23-4-2022 - 23-4-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat wraz z opiekunami/opiekunkami na warsztaty, które poprowadzi artysta, Claudio Berochia. Wydarzenie jest realizowane w ramach rezydencji artystycznej z projektu Improvisa.

⚠️ Uwaga! Na zajęciach będziemy korzystać z aplikacji na smartfony – prosimy o przyniesienie własnych urządzeń z dostępem do internetu!

Podczas warsztatów każda z osób uczestniczących stworzy multimedialny przewodnik po wystawie, korzystając z aplikacji Improvisa. Oprowadzanie jest szczególnie ważne, ponieważ oprócz tego, że stanowi ogólne wprowadzenie do wystawy, jest przede wszystkim zaproszeniem do spojrzenia na wystawione dzieła sztuki ze szczególnego, uczuciowego i empatycznego punktu widzenia. Uczestnicy i uczestniczki wyobrażą sobie, że odwiedzają muzeum z bliską osobą. W rzeczywistości osoby uczestniczące w warsztatach będą musiały zadedykować przewodnik konkretnej, bliskiej im osobie, a po jego ukończeniu wyślą go do niej.


⌚ Kiedy: 23.04.2022 (sobota), godz. 13.00–14.30
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność👨🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 Wstęp: bezpłatny
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (20.04) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 90 minut.

🖼 Prowadzenie: Claudio Beorchia, rezydent projektu Improvisa. Life in Motion.


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa.

Cennik

bezpłatne

Język

polski

Prowadzenie

Claudio Beorchia, rezydent projektu Improvisa. Life in Motion

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup