29-4-2021 - 28-5-2021

Wszędzie

Zgłoś się

O wydarzeniu

Open call dla performerów i performerek, tancerzy, tancerek i gwiazd Tik-Toka!

Zapraszamy do udziału w programie rezydencyjnym towarzyszącym wystawie Karola Radziszewskiego i Maurycego Gomulickiego pt. „Ménage á Deux”.

Projekt polega na twórczym odniesieniu się do wystawy poprzez taniec, performans, ruch, gest, monolog/dialog, improwizację lub inne działanie performatywne. Wybrane osoby nagrają serię klipów, które zostaną umieszczone na oficjalnym profilu Tik-Tok Galerii Labirynt. Jeśli wideo jest dla Ciebie medium, którym opowiadasz historie, oddajesz różne stany i emocje, ta propozycja jest dla Ciebie!

Etapy:
1. Wyślij swoją dokumentację artystyczną na email: tiktok@labirynt.com lub link do swojego profilu na TikToku.
2. Wybrane osoby poprosimy o nagranie jednego konkursowego klipu o długości 30 sekund odnoszącego się do konkretnego miejsca lub miejsc na wystawie. Miejsce można wybrać tutaj: www.bit.ly/menageadeux_360 Możemy również wysłać zdjęcia.
3. Klipy te umieścimy na naszym profilu na TikToku. O tym, czy wybierzemy Ciebie do udziału w rezydencji zdecyduje opinia jury, które weźmie pod uwagę również reakcje na TikToku (serduszka, komentarze, udostępnienia, duety itd.).

Zapewniamy:
– Przestrzeń wystawy „Ménage á Deux” na czas trwania rezydencji.
– Zwrot kosztów podróży i nocleg w Lublinie na czas nagrania, jeśli tego potrzebujesz.
– Wynagrodzenie 100 zł za jeden klip (nie dotyczy klipu zgłoszeniowego). W ramach rezydencji możesz zrealizować od 2 do 5 klipów.
– Wsparcie techniczne i merytoryczne.

Uwaga!
Kolejność zgłoszeń ma wypływ na tempo ewentualnego opublikowania Waszych prac. Im szybciej wyślesz swój klip, tym szybciej masz szansę go zobaczyć na naszym profilu: https://vm.tiktok.com/ZMeX6LHQx/

Open call dla osób powyżej 18 roku życia.
Termin przesyłania prac: 29.04-28.05

Wyboru dokonają:
Sylwia Hejno
Filip Kijowski
Emilia Lipa
Alicja Sienkiewicz
Waldemar Tatarczuk

 

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup