14-5-2022 - 14-5-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy polskie i ukraińskie rodziny na warsztaty edukacyjne!

Jak przystało na wiosenne zajęcia, nie może zabraknąć witamin! Co warzywa mają do sztuki? Czy pojawiają się w niej inaczej niż w postaci zakurzonej martwej natury? Podczas spotkania przyjrzymy się warzywnym projektom znanym z historii sztuki i obecnym w sztuce współczesnej. Na wystawie Franka Warzywa „Napad na bazar 2” zdobędziemy warzywa, z których stworzymy własne jarzynowe twory. W warsztatach dzieci uczestniczą razem z rodzicami.


⌚ Kiedy: 14.05.2022, (sobota), godz. 13.00–14.00 i 15.00–16.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 👨🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (11.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online poprzez formularze zgłoszeniowe:
🕐 godzina 13.00 – link do formularza zgłoszeniowego
🕒 godzina 15.00 – link do formularza zgłoszeniowego


🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

Cennik

bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup