27-5-2023 - 27-5-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Maski kojarzą nam się z teatrem, karnawałowym balem przebierańców, wizytami u lekarza i tajemniczymi superbohaterami. Czasem ktoś się za nimi chowa, a czasem zakłada maskę, żeby pokazać, jaką gra rolę. A co, gdyby wykorzystać maskę do pokazania prawdziwych emocji? Na warsztatach przyjrzymy się, kto i kiedy zakłada maski. Sami i same stworzymy własne maski pokazujące nasze samopoczucie.


⌚ Kiedy: 27.05.2023 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (24.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

🖼 Prowadzenie: Michał Tokarz, absolwent kursu edukatorskiego Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.

Cennik

bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Michał Tokarz

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup