15-1-2022 - 15-1-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat wraz z opiekunami/opiekunkami na warsztaty, które przeprowadzi artysta Paul Wiersbinski. Wydarzenie jest realizowane w związku z projektem Improvisa w ramach rezydencji artystycznej.

⚠️ Uwaga! Na zajęciach będziemy korzystać z aplikacji na smartfony – prosimy o przyniesienie własnych urządzeń z dostępem do internetu!

Korzystając z aplikacji Improvisa, zajmiemy się tematem narracji i improwizacji. Podczas warsztatów będziemy bawić się wystawą – zrobimy zdjęcia wystawianym pracom, a następnie je wydrukujemy – będziemy je modyfikować i ponownie wprowadzać do aplikacji. Wspólnie się postaramy napisać własne historie do prezentowanych na wystawach dzieł. Wykonamy też krótki film oraz galerię grafik, łącząc przestrzeń wirtualną i rzeczywistość.


⌚KIEDY: 15.01.2022 (sobota), godz. 13.00
🌏 GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ DOSTĘPNOŚĆ: 👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.
💰 WSTĘP: bezpłatny
📩 ZAPISY na warsztaty przyjmujemy do środy (12.01) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).


🎨 Dbając o bezpieczeństwo uczestników_czek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.
🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 90 minut.

🖼 Prowadzenie: Paul Wiersbinski, rezydent programu Improvisa

Cennik

Bezpłatne

Język

Polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup