13-3-2021 - 13-3-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

 

Dziękujemy za zgłoszenia. Zapisy zostały zamknięte z powodu wyczerpania limitu miejsc.

 

Zakamarki sztuki | warsztaty rodzinne dla dzieci 5-8 lat
Zapraszamy dzieci w wieku 5–8 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt w ramach nowego cyklu, Zakamarki sztuki!

Kiedy: 13.03.2021 r., godz. 13:00
Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Dostępność: brak tłumaczenia na PJM. Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.om
Wstęp: cena biletu: 4 zł/dziecko

Rodzinne warsztaty twórcze inspirowane sztuką współczesną. Podczas spotkań będziemy wspólnie przyglądać się różnym, często zaskakującym, dziełom oraz wykonamy swoje prace!

Podczas pierwszego spotkania zastanowimy się nad tym w jaki sposób wygląda świat widziany przez różowe okulary? Ile jest odcieni różu? Co może mieć kolor różowy jedynie przez chwilę?

Podczas warsztatów poznamy tajemnice różnych odcieni koloru różowego, jego różnych zastosowań oraz znaczeń. Obejrzymy także prace współczesnych artystów i artystek, których inspiruje ta barwa. Na zajęciach wykonamy również własne wyjątkowe dzieła z wykorzystaniem różnych odcieni koloru różowego.

___________________

✅ Dostępność:

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

___________________

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (10.03.) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Warsztaty odbędą się w Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

🖼 Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt.

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup