28-8-2021 - 28-8-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zakamarki Sztuki | warsztaty rodzinne dla dzieci do 5 do 8 lat

28.08.2021 r., g. 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku do 5 do 8 lat z opiekunami na warsztaty stacjonarne w Galerii Labirynt w ramach cyklu Zakamarki sztuki! Podczas zajęć poznamy znane portery i autoportrety oraz stworzymy własne portretowe kolaże.

 

Jakie elementy znajdują się na portretach? Czy artyści często je malują portrety? Dlaczego tworzymy autoportrety? Na co warto zwrócić uwagę oglądając takie prace? Podczas warsztatów poznamy twórczość Fridy Kahlo i Olafa Brzeskiego oraz prace Ewy Juszkiewicz, He Chengyao czy Andyego Warhola. W drugiej część i wykonamy wielkoformatowe portrety techniką kolażu.

 

___________________

✅ Dostępność:

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

___________________

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy 25.08 lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

🎨 Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰  Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

🖼 Prowadzenie: Dominika Knap – edukatorka Galerii Labirynt

fot. Marta Sędłak

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup