28-4-2023 - 28-4-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Czy można tańczyć na wystawie? Czy rolę DJ-ki może pełnić ośmioletnia dziewczynka? Czy cała rodzina może wziąć udział w peformansie? Podczas Danse balanse przekonacie się, że tak! Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będziemy wspólnie szaleć na parkiecie, który przez ten jeden wieczór będzie na wystawie „Piosenka o mojej rodzinie”! Zaproszone są w szczególności dzieci, ale też dorośli.

Zapraszają DJ-ka Malina & eRBu:
– Codzienność w naszej rodzinie to slalom z przeszkodami, jazda bez trzymanki, czasem taniec na krawędzi. Tyle różnych perspektyw i konieczność odnalezienia w tym wszystkim balansu, dopasowania się do pozostałych. Ta trudność utrzymania równowagi nie tylko wtedy, gdy masz dyspraksję. Problemy decyzyjne, konflikty interesów. A gdyby spróbować jako remedium szaleńczej zabawy? Nieoczekiwanie może się okazać, że wsparcie przychodzi ze strony dziecka, które nie tylko potrafi podeprzeć, a nawet postawić do pionu!

Wydarzenie jest częścią wystawy „Piosenka o mojej rodzinie” (link do opisu wystawy).


⌚ Kiedy: 28.04.2023 (piątek), godz. 17.00–18.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Wydarzenie odbywa się na parterze, na wystawie „Piosenka o mojej rodzinie”. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com. Brak tłumaczenia na polski język migowy oraz język ukraiński.
💰 Wstęp: wolny

Cennik

bezpłatne

Język

polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup